top of page
Leczenie błotem

Zbiegi na ciało

Leśna kąpiel- zabieg został zainspirowany nieśpiesznymi spacerami wśród lasów sosnowych porastających wydmy Morza Bałtyckiego. Tworząc połączenie trzech wyjątkowych zabiegów pragniemy przenieść Cię w niezwykły świat natury i relaksu, wypełniony zapachem lasu, morskiej bryzy oraz naturalnymi kosmetykami. 

 

Zabieg składa się z sosnowo-pichtowego peelingu solnego całego ciała na bazie soli z Morza Martwego oraz masła Shea. Pozwoli Ci przenieść się na chwilę do niezwykle pachnącego lasu iglastego. Połączenie soli z Morza Martwego i olejku pichtowego w postaci peelingu sprawi, że Twoja skóra będzie odżywiona i oczyszczona, a także pozostawi uczucie świeżości i lekkości. 

 

Kolejnym elementem jest relaksacyjny masaż całego ciała wykonany przy użyciu sosnowo- ziołowego masła z dodatkiem srebra- to piękno i zdrowie płynące wprost z natury. Srebro działa na skórę bakteriobójczo i regenerująco – szczególnie polecamy osobom z wrażliwą skórą. Zawarte w maśle olejki (rozmarynowy, sosnowy, jodłowy i lawendowy) wspomagają układ oddechowy, łagodzą napięcia mięśniowe i działają odprężająco. 

Zabieg na ciało Leśna kąpiel 90'                 310 zł

Projekt_bez_tytułu_(84).png

Zabieg Złoto Bałtyku-  został zainspirowany nieśpiesznymi letnimi spacerami plażą wzdłuż Morza Bałtyckiego. Tworząc połączenie dwóch wyjątkowych zabiegów pragniemy przenieść Cię w niezwykły świat natury i relaksu, wypełniony bursztynem, złotem, mandarynką z wanilią oraz naturalnymi kosmetykami.

W skład zabiegu na ciało wchodzi bursztynowo-algowy peeling solny całego ciała na bazie soli z Morza Martwego oraz masła Shea, to wyrafinowane kosmetyczne rękodzieło oparte na złocie Bałtyku. Połączenie soli z Morza Martwego i olejków mandarynkowego i waniliowego w postaci peelingu sprawi, że Twoja skóra będzie odżywiona i oczyszczona, a także pozostawi uczucie świeżości i lekkości. 

 

Następnie relaksacyjny masaż całego ciała wykonany przy użyciu mandarynkowo-waniliowego masła z dodatkiem złota- to piękno i zdrowie płynące wprost z natury. Złoto działa na skórę regenerująco, odmładzająco oraz rozjaśniająco- szczególnie polecany na skórę muśniętą słońcem. Zawarte w maśle olejki (mandarynkowy, waniliowy, anyżowy i paczulowy) działają na nasz umysł pobudzająco i odświeżająco, usuwają objawy zmęczenia oraz regenerują nasze ciało.

Zabieg na ciało Złoto Bałtyku 90'               360 zł

bottom of page