Produkty kosmetyczne i spa

Promocje

Podaj dalej! Przyprowadź 5 nowych osób i zdobądź darmową sesję Floatingu!

Wiele osób, które przychodzą do nas po raz pierwszy zakochuje się w Floatingu i nie może doczekać się kolejnej sesji, a w między czasie dzielą się swoimi cudownymi doświadczeniami z innymi osobami. Jeżeli też tak masz, ta oferta jest idealna dla Ciebie.

Jeżeli dzięki Tobie, na sesję Floatingu przyjdzie 5 nowych osób, to Ty otrzymasz od nas darmową sesję Floatingu!

Nie zapomnij powiedzieć innym, aby przy wypełnianiu ankiety, kiedy przychodzą do nas pierwszy raz, umieścili Twoje imię i nazwisko w polu "Pochodzenie klienta". 

Szkoda, żeby Twoja dobra praca nie została zarejestrowana. 
Upewnij się też, że mamy Twój aktualny numer telefonu i że podpisałeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w innym wypadku nie będziemy mieli jak poinformować Cię, że czeka na Ciebie darmowa sesja!

Last Minute! Zrób rezerwację w niższej cenie!

Codziennie w godzinach między 21.30 a 22.00 w naszych mediach społecznościowych (Facebook, Instagram) podajemy informację o tym w jakich godzinach dnia następnego, możesz skorzystać z sesji Floatingu w niższej cenie. 

 

Jeżeli jesteś wolnym duchem ;) i nie lubisz planować wizyt u nas z wyprzedzeniem i odwiedzasz nas "z zaskoczenia" jest to idealna oferta dla Ciebie.  

 

Cennik:

Sesja 60 minut dla jednej osoby- 99,99 zł

Sesja 30-45 minut dla jednej osoby- 90,00 zł

Sesja 60 minut we dwoje- 170,99 zł

Żeby nie przegapić żadnej oferty zachęcamy do kliknięcia Obserwuj na naszych kontach Facebook oraz Instagram!

Promocja Miesiąca!

Naturalny blask dla Twojej twarzy i ciała!
Wydobądź z siebie swój naturalny blask. Zregeneruj skórę przy pomocy masażu masłem Shea oraz przywróć blask swojej cerze dzięki rozświetlającemu zabiegowi Satynowy Połysk polskiej marki Organique. Relaksujące połączenie masażu ciała oraz zabiegu na twarz sprawi, że poczujesz się zjawiskowa i pełna blasku, a relaksująca atmosfera panująca w naszym Spa pozwoli Ci w pełni odpocząć 💆‍♀️💆💆‍♂️ Dodatkowo do pakietu dobierz 60-cio minutową sesję floatingu za jedyne 80 PLN i podaruj sobie lub komuś bliskiemu wyjątkowe chwile relaksu i wyciszenie.

Cena za pakiet masaż+zabieg na twarz 120' to 230 PLN

dodatkowo Floating 60' to 310 PLN

Oferta nie łączy się z innymi promocjami.
Możliwość zakupu w formie vouchera, ważnego przez miesiąc.
Składowych pakietu nie można rozdzielać na osobne wizyty.

Do zobaczenia po zrelaksowanej stronie mocy ;)