top of page
  • Zdjęcie autoraNatalia Piotrowska

Access Facelift®- odkryj w sobie piękno


Czy proces starzenia można odwrócić w naturalny sposób? Czy mogę pomóc mojemu ciału odzyskać witalność i energię życiową? Czy mogę pomóc sobie lepiej poczuć się w swoim ciele i stać się bardziej widoczna/ym dla innych? Access Facelift® to niesamowita terapia, która w całkowicie naturalny sposób przywraca witalność, młodość i piękno Twojego ciała.

Co tak właściwie robi sesja Access Facelift?


Zabieg Access Facelift, w przeciwieństwie do Access Bars (gdzie głównie skupiamy się na pracy z myślami i emocjami), jest zaproszeniem do dialogu z naszym ciałem, byśmy w końcu zaczęli słuchać naszego ciała. Już po pierwszej sesji zwiększa się Twoje zaufanie do ciała i poczucie komfortu w ciele oraz przyjemność odczuwania ciała.


Podczas zabiegu uwalniają się wszelkiego rodzaju napięcia, zastygłe myśli, emocje, uczucia w ciele oraz to, co sprawia, że nie odczuwasz w swoim życiu lekkości. Dzięki temu poprawia się wygląd i kondycja Twojej skóry i włosów, Twoja skóra staje się jędrniejsza- zmniejsza się ilość zmarszczek. Wraca Twoja PEWNOŚĆ SIEBIE!


Wzmacnia on efekty zabiegów kosmetycznych, dzięki czemu Twoja skóra jest bardziej odżywiona i szybciej widać na niej efekty odmłodzenia i regeneracji. Stanowi wsparcie w rekonwalescencji dla osób po operacjach twarzy, zabiegach dentystycznych. Pomaga w integracji procesów w ciele, aby zagościła w nim większa spójność i harmonia.


Sesje Access Facelift pomogą Ci wzmocnić pełnię Twoich sił witalnych oraz nieograniczone pokłady energii do życia, a przy tym, odczuwać wewnętrzny pokój i spokój, łagodnie malujący się na Twojej twarzy i delikatnie wygładzający wszelkie napięcia, uwalniający Cię do tego, by żyć w harmonii ze sobą i swoim ciałem. Przypomnij sobie, jak to jest budzić się rano uśmiechniętą, totalnie wypoczętą i zregenerowaną, a patrząc w lustro o poranku, widzieć siebie promiennie, lekko i radośnie.


Jest to proces, który uczy lekkości w byciu z ciałem i cieszeniu się nim, a to co w tym najlepsze, to poza ogromnym wpływem na lubienie i akceptowanie siebie i swojego ciała, to to że twarz i ciało wyglądają i stają się młodsze. Sesje Access Facelift po prostu sprawiają, że lubimy się bardziej. Stajemy się też bardziej widoczni dla świata, więc jeżeli czujesz się przezroczysta/ty lub prowadzisz biznes, w którym istotne jest to aby klient Cię zauważył to Access Facelift może Ci w tym pomóc. Jeżeli masz już dosyć oceniania siebie i bycia największym wrogiem siebie i swojego ciała to te sesje mogą Ci pomóc.


Jakie zmiany możesz zauważyć po serii Sesji Access Facelift?


jestem bardziej widoczna/ny dla ludzi,

łagodniejsze rysy twarzy,

większa łatwość działania (czyli wstaję i działam zamiast odwlekać),

blask na twarzy i w oczach,

więcej uśmiechu na co dzień,

przejrzystość umysłu,

spokój i relaks wyraźnie widoczne na twarzy i odczuwalne w całym ciele,

dużo mniej osądów na temat własnego ciała (zamiast myśli: "jestem za gruba/y" i "nad czym muszę popracować", pojawiają się “dziś wyglądam przepięknie” i uśmiecham się sam/a do siebie),

większa akceptacja dla siebie,

więcej troski i szacunku dla ciała i jego potrzeb.


Jak często powinno się robić sesję Access Facelif?


To zależy wyłącznie od Ciebie. Jak dobrze chciałbyś się czuć? My ze swojej strony rekomendujemy serię 3 zabiegów- sesje najlepiej w odstępach nie większych niż 7 dni. Zauważalna zmiana zazwyczaj pojawia się właśnie po ok. 3 zabiegach. Jednak jest to proces indywidualny, zależny od Twojej psychiki i trybu życia. Czasem zmiana jest odczuwalna po jednym zabiegu, a czasem dopiero po 6-7.

Zabieg wykonany 20 razy daje trwały efekt na lata, ale już jedna sesja daj widoczne zmiany w wyglądzie i samopoczuciu.


Kto może skorzystać z Access Bars?


Każdy, kto potrafi leżeć godzinę w bezruchu! Ten zabieg nie ma żadnych przeciwskazań. Skierowany jest do wszystkich osób- bez względu na wiek i płeć- które pragną zmienić swoje życie i poprawić jego jakość. Sesja trwa od 1-1,5 godziny i polega na delikatnym dotykaniu obszaru dekoltu, twarzy i głowy. Przed zabiegiem Access Facelift najlepiej odbyć chociaż jedną sesję Access Bars :)


Jeżeli masz jakieś pytania, na które nie znalazłaś/eś odpowiedzi powyżej, zachęcamy do kontaktu :)


Terapia Access Facelift ® otrzymała certyfikat jakości od Amerykańskiej Organizacji Certyfikującej Masażystów i Fizjoterapeutów (NCBTMB). Jest metodą akceptowaną i rekomendowaną przez terapeutów na całym świecie.


Sprawdź naszą aktualną ofertę na Mandala Float Studio.342 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page