top of page
  • Zdjęcie autoraNatalia Piotrowska

Q&A- Access Bars®

Ostatnio na naszym InstaStories popełniłyśmy małe Q&A 😊

Może wśród pytań, które zadali nasi obserwujący znajdziesz takie, które nurtują również Ciebie

👇👇👇
Co tak właściewie robi sesja Access Bars?


Sesję Access Bars można porównać do wyrzucania śmieci z naszego mózgu. Podczas sesji wszystkie rozważania, myśli, uczucia, emocje, decyzje, osądy i przekonania z całego Twojego życia zostają uwolnione. To uwolnienie następuje po dotknięciu odpowiednich punktów na głowie- pozwala na uwolnienie energii zgromadzonej w tych punktach. Tym samym energia wszechświata staje się bardziej dostępna dla ciebie, a to często skutkuje poczuciem głębokiego spokoju, radością, otwartością na przyjmowanie i docenieniem życia. Eksperci w dziedzinie biofeedbacku, potwierdzają że w trakcie godzinnej sesji Access Bars w mózgu dochodzi do zmiany w falach mózgowych, przechodzącą one od beta do znacznie bardziej zrelaksowanych fal theta.Czego możesz się spodziewać po sesji Access Bars?


Każda sesja Bars jest inna. Najgorsze co może się przydarzyć po sesji Bars ;) to uczucie takiego relaksu jak po przyjęciu wspaniałego masażu. Najlepsze, co może się zdarzyć, to zmiana całego Twojego życia. Do najczęściej zgłaszanych efektów należą: zwiększone poczucie spokoju, mniejsza reakcja na sytuacje, które w przeszłości zdecydowanie by Cię zdenerwowały, bardziej spokojny i głęboki sen, poczucie, że to, co było denerwujące przed sesją, nie ma już znaczenia.

Przez całe życie gromadzimy wzorce, myśli, emocje, idee, przekonania na temat siebie i świata. Przyjmujemy je – czasem świadomie, częściej nieświadomie – od rodziców, nauczycieli, społeczeństwa. Tworzą one pewien szkielet, zestaw programów, które – choć działają niejako “w tle” – mają wielką siłę: faktycznie kierują naszym życiem. Jeśli są pozytywne, tzn. wspierają nas, dodają wiary w siebie, wszystko w porządku. Tak powinno być. Niestety, często są to przekonania i programy negatywne, które podcinają nam skrzydła i sprawiają, że sami wikłamy się w sytuacje, sabotujące nasze własne wysiłki. Na szczęście istnieje metoda, która pozwala wprowadzić zmiany, dzięki którym będziemy lepiej sobie radzić w życiu – jest nią właśnie Access Bars.
Jak długo utrzymuje się efekt sesji Access Bars?


Gdy już raz odbędziesz sesję Bars , Twój mózg będzie uwalniał zablokowaną energię już na zawsze. Za każdym razem, gdy odbędziesz kolejną sesję, efekt staje się bardziej dynamiczny.

Najbardziej zauważalne efekty pojawiają się w ciągu pierwszych 3-4 tygodni po sesji.Jak często powinno się robić sesję Access Bars?


To zależy wyłącznie od Ciebie. Jak dobrze chciałbyś się czuć? Czy chciałbyś, aby twoje życie było łatwe?

Niektórzy miłośnicy terapii Bars zastanawiają się, dlaczego nie robimy tego codziennie! Większość z nich lubi przychodzić na sesje co najmniej raz w tygodniu lub gdy czują się zestresowani lub

nieswojo z tym, jak wygląda ich życie. Po jakimkolwiek kryzysie, traumie lub jakiejkolwiek zmianie energetycznej powinno rozważyć się wykonanie sesji Access Bars dla uwolnienia się od

negatywnych emocji.Kto może skorzystać z Access Bars?


Każdy, kto potrafi leżeć godzinę w bezruchu! Ten zabieg nie ma żadnych przeciwskazań. Skierowany jest do wszystkich osób, które pragną zmienić swoje życie i poprawić jego jakość.Czy dzieci mogą skorzystać z Access Bars?


Dzieci i niemowlęta czerpią ogromne korzyści z Access Bars. Są bardziej podatne na działanie Barsów i szybciej zachodzi u nich zmian w ich "byciu". Starsze dzieci często potrafią powiedzieć, które z punktów potrzebują jeszcze pracy i kiedy można przejść dalej.

Skąd pochodzi Access Bars?


Access Bars pochodzą od Gary'ego Douglasa, założyciela Access Consciousness. Twórca odkrył metodę w 1990 roku.Czy osoby starsze/chore/niepełnosprawne mogą odnieść korzyści z Access Bars?


Tak, oczywiście. Sesje Access Bars mogą u tych osób przynieść zaskakującą poprawę w jakości życia.Czy z sesji Access Bars mogą korzystać kobiety w ciąży?


Absolutnie! (Z prawnego punktu widzenia, oczywiście, musimy najpierw zasugerować, aby skonsultować to z lekarzem). Kobiety, które wykonywały Barsy w czasie ciąży, zwłaszcza regularnie, zgłaszają krótkie i łatwe porody, a wiele z nich uniknęło cesarskiego cięcia.


Jak długo trwa sesja Access Bars?


Zazwyczaj sesja trwa 60-90 minut, chociaż może się to różnić i zawsze lepiej jest robić Barsy, nawet jeśli mają trwać 20 minut, niż nie robić ich wcale!Jakie są długoterminowe skutki wykonania sesji Access Bars?


Większość osób, które przyjmują Barsy regularnie zgłasza, że ​​ich życie staje się coraz łatwiejsze i lepsze.Czy z sesji Access Bars trzeba skorzystać częściej niż raz?


Access Bars to kwestia wyboru. Nie musisz nic robić. Ludzie, którzy doświadczają największych korzyści z Bars, to ci, którzy robią to wielokrotnie. Jednak wybór należy do Ciebie.Czy Access Bars wpływają na problemy psychiczne lub psychologiczne?

Wiele osób, które miały problemy psychiczne i psychologiczne, było w stanie odstawić leki i doświadczać niesamowitych zmian w swoim życiu. Oczywiście zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed odstawieniem leków.

Czy Access Bars może komuś zaszkodzić?

Nie. Barsów nie można zrobić źle i nie można nikomu nimi zaszkodzić.Czy Access Bars może leczyć dolegliwości fizyczne i ból?


Sesje Access Bars poszerzają świadomość, która może zmienić prawie wszystko. Niektóre z fizycznych dolegliwości, które zmieniły się podczas jednej sesji Bars, obejmują ulgę lub zniknięcie wszelkiego rodzaju przewlekłych dolegliwości bólowych, zapalenie stawów, chroniczne zmęczenie lub depresja.Czy wiadomo ile sesji Access Bars potrzeba aby coś wyleczyć?


Objawy lub choroba znikną, gdy ty i twoje ciało będziecie gotowi uwolnić myśli (myśli, uczucia, emocje, przekonania, decyzje, osądy z dowolnego życia), które utrzymują niechciany stan w miejscu. Proces ten nie jest liniowy, co oznacza, że ​​stan, z którego jedna osoba wyszła w trakcie jednej sesji, może zająć wiele sesji innej osobie i nie ma w tym nic złego. Po prostu jest inaczej. Możliwe jest jednak poproszenie aby podczas jednej sesji Bars zająć się konkretnymi objawami lub problemami. Wyniki są określane przez osobę odbierającą sesję Bars i jej ciało.Czy sesje Access Bars działają jak Reiki czy terapia czaszkowo-krzyżowa? Czy są to punkty akupunktury?


Chociaż punkty na głowie wykorzystywane podczas sesji Access Bars mogą wydawać się podobnymi do tych wykorzystywanych przy terapii czaszkowo-krzyżowej lub przy akupunkturze, pełnią one inną funkcję, gdy są wykonywane jako część BARS. Podczas sesji Access Bars terapeuta, tak jak podczas Reiki pracuje z energią. Jednak Barsy wydają się mieć bardziej rozległy wpływ na całe życie ludzi niż podczas Reiki.Czy podczas sesji Access Bars trzeba leżeć?


Leżenie nie jest wymagane. W większości przypadków sprzyja to relaksacji odbiorcy, jak również łatwości i wygodzie dla dającego Bars. Jeśli leżenie na płasko jest problemem, sesję można odbyć na siedząco.


Jeżeli masz jakieś pytania, na które nie znalazłaś/eś odpowiedzi powyżej, zachęcamy do kontaktu :)


Terapia Access Bars ® otrzymała certyfikat Międzynarodowego Stowarzyszenia Terapii Manualnych Ciała wydany w Stanach Zjednoczonych. Jest metodą akceptowaną i rekomendowaną przez terapeutów na całym świecie.


Sprawdź naszą aktualną ofertę na Mandala Float Studio.739 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page