top of page
manicure

Manicure

Manicure klasyczny- Zadbane dłonie i paznokcie są wizytówką każdego z nas. Manicure to podstawowy zabieg pielęgnacyjny paznokci. Polega przede wszystkim na nadaniu paznokciom ładnego kształtu, wygładzeniu płytki paznokcia i usunięciu skórek. Najczęściej dopełnieniem zabiegu pielęgnacyjnego jest pomalowanie paznokci na wybrany kolor.

Manicure klasyczny                          55 zł

Manicure męski                                 60 zł

Manicure z malowaniem                  65 zł

Manicure hybrydowy- Trendy zmieniają się z upływem czasu. Nieustannie do świata beauty wchodzi coś nowego- od manicure japońskiego po efekt lusterka na paznokciach. Jeżeli chcesz przedłużyć trwałość swojego manicure to ta propozycja jest dla Ciebie. Manicure hybrydowy przede wszystkim jest trwały, nie obciąża nadmiernie płytki. Nie traci on koloru ani blasku jak w przypadku manicure klasycznego. A co najważniejsze- wygląda naturalnie. W przypadku, gdy naturalna płytka paznokcia jest osłabiona, możemy sprawić, aby Twój manicure hybrydowy był trwalszy. Przed aplikacja hybrydy stosujemy utwardzenie bazą proteinową, która wzmacnia i odżywia płytkę paznokcia, a dzięki temu manicure utrzymuje się dłużej

Manicure hybrydowy                        90 zł

Manicure hybrydowy + zdobieni

do 2 paznokci                                  100 zł

Manicure hybrydowy + zdobienie od 3 do 10 paznokci                                 110 zł

Zdjęcie hybrydy                                 20 zł

Zabiega parafinowy na dłonie         40 zł

Spa dla dłoni                                   100 zł

Manicure japoński- Manicure japoński to zabieg regenerujący zniszczone paznokcie, który polega na wcieraniu pasty z witaminami i minerałami w naturalną płytkę paznokcia. Najpierw dezynfekujemy dłonie i frezarką usuwamy skórki. Jednorazowym pilnikiem nadajemy kształt paznokciom. Potem energicznymi ruchami wcieramy pastę zawierającą witaminy i minerały, D-Panthenol, beta-karoten, olejek z marchwi (odżywia, wzmacnia i wspaniale nabłyszcza). W manicurze japońskim nie nakładamy lakierów ani odżywek. Najlepiej wykonywać manicure japoński nie częściej niż co 2–3 tygodnie. Zbyt częste matowienie i polerowanie płytki paznokcia może go osłabić i nawet najbardziej regenerująca pasta tego nie naprawi. Z tego samego powodu manicure japoński nie może być wykonywany na bardzo zniszczonych czy rozdwajających się paznokciach albo od razu po zdjęciu hybrydy.

Manicure japoński                            80 zł

bottom of page