top of page
DSCF5328.JPG

Access Bars®

Access Bars-  to nie masaż, a zabieg energetyczny. Docelowo służy temu, byśmy otworzyli się na przyjmowanie, pomimo tego że nasze wyobrażenia o sobie i świecie tę umiejętność ograniczają. Terapeutka siada za głową i przykłada do niej palce – w różnych miejscach- punktach. Punktów jest 32, przypisuje się im różne aspekty: pieniądze, kontrolę, kreatywnośćświadomość, czas i przestrzeń, ciało, radość i smutek, seksualność, porozumiewanie się, wdzięczność... Każdy z nas ma w tych obszarach określone przekonania. Dotyk jest delikatny, subtelny, a mimo to wywołuje poruszenie – w myślach, w emocjach. Różne rzeczy wypływają na powierzchnię świadomości – to dobry moment, by się nimi zająć. To twoja przestrzeń, sam/a zarządzasz procesem. Decydujesz, czy chcesz podzielić się sobą – swoimi myślami, emocjami, wierzeniami. To może być bardzo spokojny, łagodny proces albo dynamiczny i intensywny. Wszystko zależy od Ciebie. Najlepiej poczuć to na własnym organizmie – jeśli jesteś w stanie otworzyć się, poddać temu, przychodzi lekkość i błogostan.

Ten zabieg pracuje 2–3 tygodnie. Co w tym czasie może się wydarzyć? Może przyjść do nas coś, na co wcześniej nie byliśmy otwarci. Może ujawnić się jakieś ograniczające przekonanie, z którym pora się pożegnać. – Zmienia się energetyka  ciała. Ważne jest, żeby pić dużo wody.

Niektórzy Klienci czują znaczną zmianę już po pierwszym zabiegu. Czasem trzeba się przebić przez kilka warstw, a czasem człowiek od razu czuje ulgę. Jeśli dolegliwości są przedawnione, można wykonać zabiegi w cyklu 3, 5 lub 10 sesji. Na początku najlepiej odbywać sesję co 2-3 tygodnie więcej.

Jakie korzyści daje Access Bars?

 • zmiana fal mózgowych, jak po medytacji

 • odpoczynek i relaks

 • ułatwienie zmiany przekonań i wprowadzenia nowych nawyków

 • spójność wewnętrzna

 • szybsze gojenie ran i zdrowienie

 • uspokojenie myśli

 • lepszy sen, pomoc przy bezsenności

Przeciwskazania do zabiegu:

 • nie ma żadnych przeciwskazań do tego zabiegu

Access Bars 60'                                          200 zł

Access Bars 90'                                          250 zł

Pakiet Access Bars 60' +

Access Facelif 60'                                      300 zł

Access Facelift-  energetyczny Access FACELIFT® jest niezwykłym procesem, który może odwrócić oznaki starzenia na twarzy oraz może wykreować podobny efekt w całym ciele. Zabieg można wykonywać każdemu, bez względu na wiek, płeć, wygląd i oczekiwania. Sesja Energetycznego Access FACELIFT® trwa ok 1-1,5 h i polega na delikatnym
dotykaniu obszaru dekoltu, głowy i twarzy. Proces energetyczny Access FACELIFT służy wywołaniu w całym Twoim ciele generatywnych energii młodości. Różnorodność energii (wpływających fenomenalnie na nasze ciało), które są przywoływane w trakcie tego procesu jest ogromna. To właśnie dzięki temu zabieg ten działać może odmładzająco i regenerująco na komórki całego ciała, może zmniejszać objawy starzenia, przywracać blask twarzy, wygładzać i rozjaśniać skórę również trądzikową. Dodatkowym zaproszeniem niech będzie fakt, iż jest on cudownie relaksujący i odprężający.

Niektórzy Klienci czują znaczną zmianę już po pierwszym zabiegu. Zabieg wykonany 20 razy daje trwały efekt na lata, ale już jedna sesja daj widoczne zmiany w wyglądzie i samopoczuciu. Zabieg można wykonać w cyklu 3, 5 lub 10 sesji. Na początku najlepiej odbywać sesję co 2-3 tygodnie. Przed Access Facelift dobrz jest przyjąć chociaż jedną seję Access Bars.

Jakie korzyści daje Facelift?

 • redukcja zmarszczek i trosk wypisanych na twarzy,

 • poprawa kondycji cery,

 • zmniejszenie oznak starzenia się,

 • wsparcie po operacjach przegrody nosowej, problemów z zatokami oraz porażeniu nerwu twarzowego , przy chorobach tarczycy i górnych dróg oddechowych,

 • zmniejszenie osądów na temat ciała,

 • odzyskanie „twarzy” i stanie się widocznym dla innych i dla siebie,

 • lepszy sen.

Przeciwskazania do zabiegu:

 • nie ma żadnych przeciwskazań do tego zabiegu

Access Facelift 60'                                          200 zł

Access Facelift 90'                                          250 zł

Pakiet Access Bars 60' +

Access Facelift 60'                                         300 zł

bottom of page