Masaż pleców

Spa dla mężczyzn

Energetyzujący rytuał dla mężczyzn- Nasz zespół przygotował zestaw zabiegów dedykowany specjalnie dla Was Panowie! Czas spędzony w naszym SPA pozwoli Ci się rozluźnić, naładować baterie i pozytywnie nastroić na długi czas. Pakiet dla mężczyzn szczególnie rekomendujemy dla panów, którzy są zapracowani i zestresowani oraz chcą zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

 

Pakiet rozpoczyna się powitaniem oraz wywiadem, aby odpowiednio dopasować przebieg zabiegów do Twoich potrzeb.

 

Otrzymujesz ręcznik, szlafrok oraz klapki i przechodzisz do pomieszczenia z kabiną floatingową, gdzie bierzesz prysznic i poddajesz się 30/60 minutowej sesji floatingu, która odpręży Twój umysł i ciało.

 

Po sesji floatingu czeka na Ciebie 60/80 minutowy masaż klasyczny, który dodatkowo pogłębi stan relaksu oraz oczyści i wyraźnie zmiękczy i wygładzi Twoją skórę.

Kolejnym etapem jest 30 minutowy masaż twarz, który pomaga zlikwidować bóle głowy i sztywność karku. Jest niezwykle relaksujący, a przy tym to doskonały sposób na zachowanie młodego wyglądu.

 

Cały pakiet zajmuje od 2,5 do 3,5 godziny (w zależności od wybranej opcji). Składowe pakietu można modyfikować, najlepiej ustalić to przy rezerwacji terminu. W trakcie pobytu w naszym SPA czekają na Ciebie kawa/herbata, woda. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt z naszą recepcją: 784-071-025, 600-452-918.

 Energetyzujący rytuał dla mężczyzn 150'           280 zł

Energetyzujący rytuał dla mężczyzn 210'            330 zł

1.png