top of page
Masaż pleców

Spa dla mężczyzn

Energetyzujący rytuał dla mężczyzn- Nasz zespół przygotował zestaw zabiegów dedykowany specjalnie dla Was Panowie! Czas spędzony w naszym SPA pozwoli Ci się rozluźnić, naładować baterie i pozytywnie nastroić na długi czas. Pakiet dla mężczyzn szczególnie rekomendujemy dla panów, którzy są zapracowani i zestresowani oraz chcą zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

 

Pakiet rozpoczyna się powitaniem oraz wywiadem, aby odpowiednio dopasować przebieg zabiegów do Twoich potrzeb.

 

Otrzymujesz ręcznik, szlafrok oraz klapki i przechodzisz do pomieszczenia z kabiną floatingową, gdzie bierzesz prysznic i poddajesz się 30/60 minutowej sesji floatingu, która odpręży Twój umysł i ciało.

 

Po sesji floatingu czeka na Ciebie 60-cio minutowy masaż klasyczny, który dodatkowo pogłębi stan relaksu oraz oczyści i wyraźnie zmiękczy i wygładzi Twoją skórę.

Kolejnym etapem jest masaż twarz, który pomaga zlikwidować bóle głowy i sztywność karku. Jest niezwykle relaksujący, a przy tym to doskonały sposób na zachowanie młodego wyglądu.

 

Cały pakiet zajmuje od 2,5 do 3 godzin (w zależności od wybranej opcji). Składowe pakietu można modyfikować, najlepiej ustalić to przy rezerwacji terminu. W trakcie pobytu w naszym SPA czekają na Ciebie kawa/herbata, woda. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt z naszą recepcją: 784-071-025, 600-452-918.

 Energetyzujący rytuał dla mężczyzn 150'         340 zł

Energetyzujący rytuał dla mężczyzn 180'          380 zł

1.png
bottom of page