top of page
Projekt_bez_tytułu_(85).png

Rytuały na ciało

Zabieg Głęboko Nawilżający jest to terapia łagodząca do ciała oparta na składnikach aktywnych, które regenerują i odmładzają skórę. Zabieg polecany jest dla każdego rodzaju skóry, a w szczególności dla skóry 
wrażliwej, skłonnej do podrażnień i wymagającej regeneracji. Idealnie nadaje się również jako łagodząca pielęgnacja po opalaniu. 
Zabieg rozpoczyna się, od w pełni naturalnego peelingu całego ciała z linii kosmetyków Organique. Po użyciu peelingu aplikujemy nawilżające serum i maskę, po czym owijamy ciało w specjalną folię kosmetyczną. 
Dopełnieniem zabiegu jest głęboko relaksacujący masaż twarzy. Na koniec w skórę wmasowywane jest masło nawilżające. 

Zabieg Głęboko Nawilżający 90'        250 zł

Zabieg Głęboko Nawilżający z masażem twarzy 100'                                             290 zł

Projekt_bez_tytułu_(84).png

Zabieg Intensywnie Ujędrniający jest to terapia stymulująca, oparta na składnikach aktywnych, które wykazują 

silne działanie antycellulitowe, wyszczuplające oraz ujędrniające. Dodatkowo pobudzają one spalanie tkanki tłuszczowej i przyśpieszają przemianę materii. Terapia polecana jest dla osób poszukujących intensywnego ujędrnienia skóry, szczególnie podczas walki z cellulitem lub utraty masy ciała. Zabieg idealnie sprawdza się w okresie jesienno-zimowym, kiedy chętniej sięgamy po kosmetyki rozgrzewające zarówno skórę jak i zmysły. To doskonały czas, żeby zaproponować swojej skórze dodatkową dawkę wzmocnienia i pobudzenia.


Zabieg rozpoczyna się, od w pełni naturalnego peelingu całego ciała z linii kosmetyków Organique. Po użyciu peelingu aplikujemy ujędrniające serum i maskę, po czym owijamy ciało w specjalną folię kosmetyczną. 
Dopełnieniem zabiegu jest głęboko relaksujący masaż twarzy. Na koniec w skórę wmasowywane jest masło wspomagające prawidłowe napięcie skóry. 

Zabieg Intensywnie Ujędrniający 90'   250 zł

Zabieg Intensywnie Ujędrniający z masażem twarzy 100'                                                 290 zł

1.png
bottom of page