Przebieg Sesji

PRZED SESJĄ

Umów się telefonicznie lub on-line na sesję floatingu. Ważne abyś na 24 godziny przed sesją nie robił/a depilacji ani golenia – skóra wrażliwa po takim zabiegu może się podrażnić podczas sesji. Na 1,5 godziny przed sesją nie pij kawy ani nie spożywaj napoi energetyzujących. Również nie jedz zbyt obfitego posiłku. Weź ze sobą klapki i ręcznik. Pomieszczenie w którym znajduje się kabina,prysznic i WC są wyłącznie do Twojej dyspozycji podczas sesji więc nie musisz zakładać stroju kąpielowego ani zabierać szlafroka. Jeśli to Twoja pierwsza sesja przyjdź 10 minut wcześniej, abyśmy mogli Ci wszystko wyjaśnić.

Przed wejściem do kabiny należy wziąć prysznic, zmyć makijaż oraz skorzystać z toalety. Zdejmij biżuterię oraz szkła kontaktowe/okulary.

W TRAKCIE SESJI

Wejdź do kabiny, usiądź na środku, zamknij drzwi, włóż zatyczki do uszu i połóż się delikatnie na wodzie. Aby zapobiec dostaniu się wody do oczu podczas kładzenia się na wodzie, staraj się nie robić fal. Gdy położysz się na wodzie pozwól aby Twoja głowa swobodnie unosiła się na wodzie, nie napinaj mięśni. Przez pierwsze minuty będzie towarzyszyć Ci muzyka.

Pamiętaj, że w trakcie sesji musisz leżeć na plecach. Nie można nurkować i nie powinno się zanurzać całej twarzy. Jeżeli czujesz napięcie w karku możesz skorzystać z poduszki do floatingu.

PO SESJI

Po zakończonej sesji masz 15 minut na przygotowanie się do wyjścia i opuszczenie pomieszczenia. Z kabiny bezpośrednio wejdź pod prysznic, ściągnij ręką z ciała nadmiar soli i spłucz wodą ciało (nie używaj kosmetyków pod prysznicem). Radzimy aby po sesji nie chodzić po pomieszczeniu, żeby się nie poślizgnąć.

-Gdańsk - Pomorskie - Polska-

​© 2018 by Mandala Float Studio