Mocno Relaksujący

W skład pakietu wchodzą:

  • Sesja Floatingu 60',

  • Masaż klasyczny 60',

  • Zabieg na twarz 60',

  • Maniucure hybrydowy 90' lub Pedicure hybrydowy 90'.

410 PLN

Wizyta w SPA to wspaniały relaks, który pozwoli Ci oderwać się na chwilę od rzeczywistości. Uważamy, że każdy potrzebuje chwili tylko dla siebie, dlatego nasz zespół przygotował pakiet specjalnych zabiegów, dzięki którym poczujesz się wypoczęta i pełna nowej energii.

Pakiet rozpoczyna się powitaniem oraz wywiadem, aby odpowiednio dopasować przebieg zabiegów do Twoich potrzeb. Otrzymujesz ręcznik, szlafrok oraz klapki i przechodzisz do pomieszczenia z kabiną floatingową, gdzie bierzesz prysznic i poddajesz się 60-cio minutowej sesji floatingu, która odpręży Twój umysł i ciało.

 

Po sesji floatingu czeka na Ciebie 60-cio minutowy masaż mocno relaksujący wykonywana na ciepłej oliwce.

 

Kolejnym etapem jest Autorski Relaksujący zabieg na twarz indywidualnie dobrany przez naszą kosmetolog do rodzaju cery, w skład którego wchodzą: peeling enzymatyczny, koktajl witaminowy dla skóry lub serum oraz maska algowa. W trakcie zabiegu wykonany zostanie masaż twarzy rozluźniający napięcia.

 

Ostatnim elementem pakietu jest manicure hybrydowy, zakończony zabiegiem pielęgnacyjnym na dłonie - kąpielą parafinową lub pedicure hybrydowy wzbogacony o masaż i peeling stóp z masłem SHEA, abyś mogła cieszyć się pięknie wyglądającymi dłońmi/stopami przez długi czas po opuszczeniu naszego SPA.

Cały pakiet zajmuje ok. 5,5 godziny. Składowe pakietu można modyfikować, najlepiej ustalić to przy rezerwacji terminu. W trakcie pobytu w naszym SPA czekają na Ciebie poczęstunek, kawa/herbata, woda. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt z naszą recepcją: 784-071-025, 600-452-918

-Gdańsk - Pomorskie - Polska-

​© 2018 by Mandala Float Studio