Letnie Ukojenie

W skład pakietu wchodzą:

  • Sesja Floatingu 60',

  • Rytuał Ukojenie i Regeneracja na ciało 80',

  • Kojący zabieg na twarz 60',

  • Maniucure hybrydowy 90' lub Pedicure hybrydowy 90'.

430 PLN

Podaruj sobie chwilę relaksu w miejskiej oazie spokoju. Idealnym rozwiązaniem jest wizyta w naszym SPA, gdzie zrelaksuje się nie tylko Twoje ciało, ale także umysł. Lato to szczególny czas kiedy Twoja skóra boryka się z przesuszeniem i podrażnieniami wywołanymi nadmierną ekspozycją na promienie słoneczne. Pakiet Letnie Ukojenie pozwoli Ci odbudować płaszcz wodno-lipidowy Twojej skóry, poprawiając jej nawilżenie i elastyczność.

 

Pakiet rozpoczyna się powitaniem oraz wywiadem, aby odpowiednio dopasować przebieg zabiegów do Twoich potrzeb. Otrzymujesz ręcznik, szlafrok oraz klapki i przechodzisz do pomieszczenia z kabiną floatingową, gdzie bierzesz prysznic i poddajesz się 60-cio minutowej sesji floatingu, która odpręży Twój umysł i ciało.

 

Po sesji floatingu czeka na Ciebie 80-cio minutowy Rytuał Ukojenie i Regeneracja. Jest to łagodząca i regenerująca terapia do ciała oparta na składnikach aktywnych zawartych w kozim mleku i ekstrakcie z chińskiej śliwki Lychee.

 

Kolejnym etapem jest zabieg kosmetyczny na twarz głęboko relaksujący i kojący, dzięki któremu Twoja skóra stanie się aksamitnie gładka i miękka. W skład zabiegu wchodzi delikatny peeling enzymatyczny, który usunie martwe komórki naskórka, serum dostosowane dla potrzeb Twojej skóry oraz łagodząca maska algowa. W trakcie zabiegu wykonany zostanie masaż twarzy rozluźniający napięcia, uwolni Cię on od stresu, 

a nawet bólu głowy!

 

Ostatnim elementem pakietu jest manicure hybrydowy, zakończony zabiegiem pielęgnacyjnym na dłonie - kąpielą parafinową lub pedicure hybrydowy wzbogacony o masaż i peeling stóp z masłem SHEA, abyś mogła cieszyć się pięknie wyglądającymi dłońmi/stopami przez długi czas po opuszczeniu naszego SPA.

Cały pakiet zajmuje ok. 5,5 godziny. Składowe pakietu można modyfikować, najlepiej ustalić to przy rezerwacji terminu. W trakcie pobytu w naszym SPA czekają na Ciebie poczęstunek, kawa/herbata, woda. Kontakt do naszej recepcji: 784-071-025 lub 600-452-918

-Gdańsk - Pomorskie - Polska-

​© 2018 by Mandala Float Studio