Dla Mężczyzn

W skład pakietu wchodzą:

  • Sesja Floatingu 60',

  • Masaż klasyczny 60',

  • Zabieg na twarz 60',

  • Maniucure klasyczny 60' lub Pedicure klasyczny 60'.

410 PLN

Nasz zespół przygotował zestaw zabiegów dedykowany specjalnie dla Was Panowie! Czas spędzony w naszym SPA pozwoli Ci się rozluźnić, naładować baterie i pozytywnie nastroić na resztę dnia. Pakiet dla mężczyzn szczególnie rekomendujemy dla panów, którzy są zapracowani i zestresowani oraz chcą zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

 

Pakiet rozpoczyna się powitaniem oraz wywiadem, aby odpowiednio dopasować przebieg zabiegów do Twoich potrzeb. Otrzymujesz ręcznik, szlafrok oraz klapki i przechodzisz do pomieszczenia z kabiną floatingową, gdzie bierzesz prysznic i poddajesz się 60-cio minutowej sesji floatingu, która odpręży Twój umysł i ciało.

 

Po sesji floatingu czeka na Ciebie 60-cio minutowy masaż klasyczny, który dodatkowo pogłębi stan relaksu oraz oczyści i wyraźnie zmiękczy i wygładzi Twoją skórę.

 

Kolejnym etapem jest zabieg kosmetyczny na twarz, który nawilży oraz odświeży skórę Twojej twarzy. Nałożony zostanie peeling enzymatyczny, serum indywidualnie dobrane dla Ciebie oraz maska algowa. Podczas zabiegu wykonany zostanie masaż twarzy, który rozluźni napięcia oraz uwolni Cię od stresu, a nawet bólu głowy.

 

Ostatnim elementem pakietu jest manicure klasyczny, zakończony zabiegiem pielęgnacyjnym na dłonie - kąpielą parafinową lub pedicure klasyczny wzbogacony o masaż i peeling stóp. Klasyczny manicure/pedicure dla mężczyzn polega na zmiękczeniu, odżywieniu i rozjaśnieniu płytki paznokcia, do tego wycięcie skórek i możesz cieszyć się gładkimi i zadbanymi dłońmi/stopami przez długi czas po opuszczeniu naszego SPA.

Cały pakiet zajmuje ok. 5,5 godziny. Składowe pakietu można modyfikować, najlepiej ustalić to przy rezerwacji terminu. W trakcie pobytu w naszym SPA czekają na Ciebie poczęstunek, kawa/herbata, woda. Kontakt do naszej recepcji: 784-071-025 lub 600-452-918.

-Gdańsk - Pomorskie - Polska-

​© 2018 by Mandala Float Studio